Сторінки

четвер, 13 вересня 2018 р.


Урок № 68
Тема. Оформлення матеріалів про  виконання індивідуальних і групових навчальних проектів із дослідження предметної галузі.

Мета:
ü навчальна: формувати вміння працювати з інформацією, поданою в різних формах; сприяти оволодінню інформаційними технологіями та формуванню навичок їх використання під час розв'язання практичних задач;
ü розвивальна: розвивати комунікативні, організаторські, дослідницькі вміння й навички;
ü виховна: виховувати пізнавальну зацікавленість до предмета, прагнення працювати творчо, дотримуватися правил поведінки та безпеки життєдіяльності під час роботи в комп'ютерному класі.
Обладнання: ПК, програмне забезпечення: Windows 10, Microsoft Office 2010.
Тип уроку: застосування знань, формування умінь та навичок.
Хід уроку
І. Організаційний етап.
Готовність до уроку учнів. Налаштовуємося на позитив.
Інструктаж із техніки безпеки
Перш ніж розпочати працювати в кабінеті інформатики давайте нагадаємо правила поведінки в кабінеті
Вправа «Перевір себе»
 Підняти червону картку, якщо озвучене правило неправильне і зелену, якщо правило озвучене вірно.
-         Гратися на комп’ютері можна досхочу
-         Відстань до екрану повинна бути 50-60 см
-         Поїсти можна і біля комп’ютера
-         Якщо вимкнувся комп’ютер, то  не смикай за кабель
-         Якщо в тебе мокрі руки або одяг, то сідати до комп’ютера не можна
-         На клавіші потрібно тиснути сильно
-         Якщо до кабінету інформатики зайшов директор, швидко встань із-за комп’ютера та привітайся
-         Коли пролунав дзвоник на урок, швидко біжи до комп’ютера і вмикай його
-         До екрану доторкатися можна тільки пальцем
Які ще правила техніки безпеки ви знаєте?
ІІ. Актуалізація опорних знань.
Завдання 1. (Метод «Розбивка на кластери»)
Протягом трьох уроків ми з вами знайомилися з поняттям «проект»
Вам пропонується  відновити вивчену інформацію, класифікувавши її.






Проект

















 












ІІІ.  Здійснення діяльності. Пошук інформації
Робота за ПК. Виконання проектів.
ІV. Підготовка до презентації результатів
Оформлення звіту про виконання проекту. Підготовка доповіді, пояснення отриманих результатів. Самооцінка результатів діяльності.
V. Рефлексія.
    Учням пропонується закінчити речення:
Ø мені було незрозуміло…;
Ø у мене виникли такі запитання…;
Ø я не впорався з такими завданням…;
Ø мені сподобалось і я буду використовувати…
VI. Домашнє завдання.
Підготуватися до захисту проекту.

Немає коментарів:

Дописати коментар